Den Haag Selimiye Külliyesi

Bağışcı Bilgileri

Terms

Bağış Toplamı: €20,00

Tuğlam Olsun

Nasıl Kalıcı Bir Eser Bırakabilirim ?

Dünya’da açlık, susuzluk, eğitimsizlik ve birçok imkansızlıkla mücadele eden milyonlarca insan var. Farklı coğrafyalara dağılmış olan bu insanların maddi ihtiyaçları olduğu gibi manevi ihtiyaçları da bir hayli fazla. Açlık sınırının altında hayatlarını sürdürmeye çalışan ihtiyaç sahipleri, temiz suya ulaşmak için gösterdikleri çabanın daha fazlasını, dualarda, namazlarda, mescitlerde buluşmak için gösteriyorlar. Biz de Hulp Medet olarak Müslüman kardeşlerimizin huzur içinde ibadetlerini yerine getirebilmelerine vesile olmak, bir kez olsun ettikleri dualarda yer alabilmek için gayret ediyoruz.

Peygamber Efendimiz(s.a.v.) buyurdular: "Kim, (Allah rızâsı için) bir mescit yaparsa, Allah da ona (cennette) onun benzerini (onun gibi bir köşk) yapar."

Neden Kalıcı Bir Eser Bırakmalıyım ?

Peygamber Efendimiz(s.a.v.) buyurdular: “Kim, (Allah rızâsı için) bir mescit yaparsa, Allah da ona (cennette) onun benzerini (onun gibi bir köşk) yapar.” Mescidimiz de, hadis-i şerifte işaret edilen mescitlerden biri olsun istiyoruz. Gönüllülerimiz ve bağışçılarımızın destekleriyle mescidimizi tamamlamayı, bu vesile ile bu coğrafyaları, dünyadaki cennet bahçelerine dönüştürmeyi umut ediyoruz.

Bugün bağışladığınız her bir tuğla, yarın günahsız ağızlardan dökülen binlerce duaya dönüşecek. Asırlar boyu, güzel yürekli insanlara manevi bir sığınak olacak. İşte o zaman dünyaya güzel bir eser bırakmış olacaksınız...

Nafile Kurban Bağışı
Nafile Kurban Bağışı
100,00
Bağışcı Bilgileri

× Bu bağış sayfasından sadece Nafile Kurban bağışları alınmaktadır. Vacip Kurban bağışı için tıklayınız

Hayır sahiplerine kurban videolarını gönderiyoruz !

Lütfen aşağıda yer alan boşlukları onaylayın Required
Terms

Bağış Toplamı: €100,00