İftar ve Sahur Bağışı

100,00

Hayır sahiplerine iftar videolarını gönderiyoruz !
Türkiye'de depremzedelere verdiğiniz iftarlar için video gelmeyecektir.


Personal Info

Terms

Donation Total: €100,00

Ramazan-ı Şerif

Nasıl İftar bağışında bulunabilirim ?

Ramazan ayı, gönüllerin yumuşadığı, sevgi ve yardımlaşma duygularının doruk noktasına ulaştığı mübarek bir zaman dilimidir. İftar sofraları, aç karnına dokunan sevgiyle dolu ellerin bir araya gelerek, ihtiyaç sahiplerine umut oluşturduğu en kutsal ritüellerden biridir. Hulpmedet olarak, bu mübarek ayda iftar sofralarınızı ihtiyaç sahipleriyle paylaşmanızı teşvik ediyor ve bu hayır dolu eyleme katkıda bulunmanızı bekliyoruz.

İftar bağışı, bir lokmanın binlerce kişinin yüzünde tebessüm oluşturduğu, kalpleri birleştiren bir iyilik hareketidir. Bizler, Hulpmedet olarak, iftar sofralarınızı paylaşarak, binlerce kişinin hayatında umut ışığı oluşturmanın değerini biliyoruz. Bu yüzden, siz de bu anlamlı gelenekte yer alarak, iftar bağışı yaparak ihtiyaç sahiplerine umut oluşturabilirsiniz.

Ramazan ayı boyunca iftar sofralarınızı paylaşarak, aç karnına dokunan sevgiyle dolu ellerin birer neferi olun. Hulpmedet olarak, sizin de yardımınızla daha fazla kişiye ulaşarak, bu kutsal geleneği sürdürmek istiyoruz. İftar bağışı yaparak, ihtiyaç sahiplerine umut oluşturun ve bu hayır dolu eyleme katkıda bulunun.

Hulpmedet olarak, Ramazan ayında iftar sofralarınızı paylaşmanızı teşvik ediyor ve bu kutsal eyleme katkıda bulunmanızı bekliyoruz. İftar bağışı yaparak, binlerce kişinin hayatında bir iz bırakın ve sevgiyle dolu ellerinizi ihtiyaç sahiplerine uzatın. Birlikte, umut dolu bir geleceği inşa edelim.

ıftar
ıftar 2
Ramazan-ı Şerif

İftar/Sahur Bağışı

Dünyada 800 milyonu aşkın insan, açlıkla mücadele ediyor. Paylaşmanın en güzel hali olan Ramazan ayında, bağışlanan iftar sofralarıyla bir nebze olsun ihtiyaç sahiplerinin yüzleri gülüyor. Vermiş olduğunuz iftarlar muhtaç kimseler için bir ziyafet halini alıyor…

Türkiye İçin İftar Vakti!

Bu Ramazan’da Türkiye’deki depremzedeleri yalnız bırakmıyor, iftar sofraları kurarak sıcak yemek dağıtımları gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’nin 11 ilinde 6 Şubat 2023 tarihinde derinden hissedilen deprem sonrası on binlerce insan yardım bekliyor1. Gelin bu Ramazan’da Türkiye’nin yaralarını birlikte saralım, depremzedelere sofralar kuralım.

Bu Ramanzan’da depremzedelerin yanında olma vakti! Hulpmedet Int. olarak depremzedelerin iftarlık kumanya ya da iftar sofralarına katkı sağlayarak sıcak yemek ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

Hadis-i Şerif

"Kim bir oruçluya iftar ettirirse, kendisine onun sevabı kadar sevap yazılır. Üstelik bu sebeple oruçlunun sevabından hiçbir eksilme olmaz."
-Hz.Muhammed (S.A.V)

Geçtiğimiz Yıl Ramazan'da

Geçtiğimiz yıl yapmış olduğunuz İftar ve sahur bağışlarınızı sizlerin adına Afrika ve Asya kıtasına ulaştırdık. Yardıma muhtaç onbinlerce ailenin gülümsemesine vesile olduk.

Nafile Kurban Bağışı
Nafile Kurban Bağışı
100,00
Personal Info

Lütfen aşağıda yer alan boşlukları onaylayın Required
Terms

Donation Total: €100,00