İftar ve Sahur Bağışı

Teşekkür Ederiz !

İftar ve Sahur Kayıtlarımız Tamamlandı

Verdiğiniz her lokma, sadece bir açlığı gidermenin ötesinde, kalplerde sevgi ve merhamet filizlendirdi. Bir lokmada bile şefkat ve paylaşmanın yüceliğini göstererek, Ramazan’ın ruhuna ve özüne anlam kattınız.

Bu mübarek ayda, oruç tutmanın manevi hazzını ve paylaşmanın yüceliğini birlikte yaşadık. Bağışlarınızla açılan her bir tabak, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinde tebessüm oluşturdu, sofralarında bereket ve huzur filizlendirdi.

Bir sofra kurdunuz, binlerce kalbe dokundunuz.

Lübnan Filistin Kamplarında

Filistin Yardım Kampanyası

Filistin’den gelen hüzünlü sesler, Lüban’ın kalbinde yankılanıyor. Dar sokaklarda, geçmişin yükünü taşıyan, ancak geleceğe dair umutlarını asla yitirmeyen insanların gözleri, umut arayışıyla dolu. 

Ramazan ayının bereketi ve paylaşma ruhu, bu zorlu hayat mücadelesinde insanları bir araya getiriyor. Belki de iftar sofraları, sadece bir yemekten öte, sevgi, dayanışma ve umut dolu bir anı temsil ediyor.

Filistinli bir aileye bağış yapmak, aynı zamanda sevgiyle, paylaşılan her bir lokmayla örülü bir destan yazmak anlamına geliyor. Gözyaşları arasında kalan tebessümler, kalplerin birleştiği ve dilin ötesine geçen anlardır.

Belki de bir gün, bu sofrada buluşan insanlar, geçmişin acılarını geride bırakarak, birlikte yazdıkları geleceğin huzurunu paylaşacaklar. Bağışlarınız, sadece midelerine değil, kalplerine de dokunan bir yardım eli olabilir.

Hulp Medet Olarak

Filistinli Kardeşlerimizin Yanındayız:

Filistin Mülteci Kampı Gıda Dağıtımı adında bir kampanya başlatarak, Lübnan sınırındaki Filistin mülteci kamplarında yaşayan ailelere gıda paketi, zekat yardımlarınızı ve toplu yemek dağıtımları ulaştırmayı hedefliyoruz. Her bağış, bir ailenin bir kaç haftalık temel gıda ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanacaktır.

Telefonunuza gelecek olan

İftar video örnekleri

Ramazan-ı Şerif

Nasıl İftar bağışında bulunabilirim ?

Ramazan ayı, gönüllerin yumuşadığı, sevgi ve yardımlaşma duygularının doruk noktasına ulaştığı mübarek bir zaman dilimidir. İftar sofraları, aç karnına dokunan sevgiyle dolu ellerin bir araya gelerek, ihtiyaç sahiplerine umut oluşturduğu en kutsal ritüellerden biridir. Hulpmedet olarak, bu mübarek ayda iftar sofralarınızı ihtiyaç sahipleriyle paylaşmanızı teşvik ediyor ve bu hayır dolu eyleme katkıda bulunmanızı bekliyoruz.

İftar bağışı, bir lokmanın binlerce kişinin yüzünde tebessüm oluşturduğu, kalpleri birleştiren bir iyilik hareketidir. Bizler, Hulpmedet olarak, iftar sofralarınızı paylaşarak, binlerce kişinin hayatında umut ışığı oluşturmanın değerini biliyoruz. Bu yüzden, siz de bu anlamlı gelenekte yer alarak, iftar bağışı yaparak ihtiyaç sahiplerine umut oluşturabilirsiniz.

Ramazan ayı boyunca iftar sofralarınızı paylaşarak, aç karnına dokunan sevgiyle dolu ellerin birer neferi olun. Hulpmedet olarak, sizin de yardımınızla daha fazla kişiye ulaşarak, bu kutsal geleneği sürdürmek istiyoruz. İftar bağışı yaparak, ihtiyaç sahiplerine umut oluşturun ve bu hayır dolu eyleme katkıda bulunun.

Hulpmedet olarak, Ramazan ayında iftar sofralarınızı paylaşmanızı teşvik ediyor ve bu kutsal eyleme katkıda bulunmanızı bekliyoruz. İftar bağışı yaparak, binlerce kişinin hayatında bir iz bırakın ve sevgiyle dolu ellerinizi ihtiyaç sahiplerine uzatın. Birlikte, umut dolu bir geleceği inşa edelim.

ıftar
ıftar 2
Ramazan-ı Şerif

İftar/Sahur Bağışı

Dünyada 800 milyonu aşkın insan, açlıkla mücadele ediyor. Paylaşmanın en güzel hali olan Ramazan ayında, bağışlanan iftar sofralarıyla bir nebze olsun ihtiyaç sahiplerinin yüzleri gülüyor. Vermiş olduğunuz iftarlar muhtaç kimseler için bir ziyafet halini alıyor…

Türkiye İçin İftar Vakti!

Bu Ramazan’da Türkiye’deki depremzedeleri yalnız bırakmıyor, iftar sofraları kurarak sıcak yemek dağıtımları gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’nin 11 ilinde 6 Şubat 2023 tarihinde derinden hissedilen deprem sonrası on binlerce insan yardım bekliyor1. Gelin bu Ramazan’da Türkiye’nin yaralarını birlikte saralım, depremzedelere sofralar kuralım.

Bu Ramanzan’da depremzedelerin yanında olma vakti! Hulpmedet Int. olarak depremzedelerin iftarlık kumanya ya da iftar sofralarına katkı sağlayarak sıcak yemek ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

Hadis-i Şerif

"Kim bir oruçluya iftar ettirirse, kendisine onun sevabı kadar sevap yazılır. Üstelik bu sebeple oruçlunun sevabından hiçbir eksilme olmaz."
-Hz.Muhammed (S.A.V)

Nafile Kurban Bağışı
Nafile Kurban Bağışı
100,00
Bağışcı Bilgileri

× Bu bağış sayfasından sadece Nafile Kurban bağışları alınmaktadır. Vacip Kurban bağışı için tıklayınız

Hayır sahiplerine kurban videolarını gönderiyoruz !

Lütfen aşağıda yer alan boşlukları onaylayın Required
Terms

Bağış Toplamı: €100,00