İhsan Kumanya Yardımı

€34.350 of €100.000 raised
50,00
Bağışcı Bilgileri

Referanslı Bağış
Mollie
Terms

Bağış Toplamı: €50,00

Afrika'da yoksulluk sınırının altında yaşam mücadelesi veren ailelere iftar ve sahurlarını eksiksiz bir şekilde yapabilmeleri için Ramazan-ı Şerif öncesinde kumanya yardımı dağıtıyoruz. İstiyoruz ki oradaki kardeşlerimiz, rahat ve huzurlu bir Ramazan ayı geçirsinler. Gelin siz de bu ihsana bu iyiliğe ortak olun!

Kumanya Yardımı - Hulpmedet İhsan Projesi

İhsan Nedir?

İhsan, sadece iyilik yapmak değil, aynı zamanda isteyerek, severek ve elinden gelenin ötesinde bir fedakarlıkla yardım etmek demektir. İhsan, insanlar arasında kardeşlik ve dayanışma bağlarını güçlendirir.

İhsan Kumanya Yardımı Neyi Amaçlıyor?

İhsan Kumanya Projesi, mağdur coğrafyalarındaki ihtiyaç sahibi kimselere umut olmayı gaye edinir. Dağıtılacak kumanyalar, temel gıda ihtiyaçlarını karşılamak adına muhabbetle paketlenir. İnsanlar, ihsan kumanyaları sayesinde ihtiyaç sahiplerine bir nebze olsun destek olabilir, onların sofralarına sıcak yemek ulaştırabilir.

Neden İhsan Kumanyası Bağışlamalısınız?

İhsan Kumanya Projesi için yapılan her yardım, maddi katkılardan ziyade kalpler arasında örülen gönül köprüsüne bir tuğla eklemek anlamına gelir. Kumanya yardımları, muhtaç gönüllerin hayatlarına dokunma imkanı tanır.
Toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket etmek, sadece yakın çevrenizde değil, küresel ölçekte de bir fark ortaya koymanıza olanak sağlar. Toplumun bir parçası olarak, diğer insanların ihtiyaçlarını anlamak ve yardım elini uzatmak, daha adil daha huzurlu bir dünya inşa etmek için kritik bir rol oynar.

İhsan Kumanya Yardımı Bağışı Nasıl Yapılır?

İhsan Kumanya Prjoesine bağış yapmak oldukça kolaydır. Web sitemiz üzerinden bağış yapma seçeneklerine erişebilir ve online olarak katkıda bulunabilirsiniz. Bağışlarınız, ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılmak için özenle yönetilen bir süreçten geçerek toplumun birlikte daha güçlü olmasına destek olur.
İhsan Kumanya Projesine yapılan bağışlarla, dünyayı saracak mutluluk, umut ve dayanışma ağına katılabilir, küçük bir dokunuşla büyük bir iyilik başlatabilirsiniz. Unutmayın, paylaşmak her zaman güzeldir, Ramazan ayında paylaşmak ise bunun en güzel halidir.
50,00
Bağışcı Bilgileri

Referanslı Bağış
Mollie
Terms

Bağış Toplamı: €50,00

Kumanya Yardımı - Hulpmedet İhsan Projesi
Nafile Kurban Bağışı
100,00
Bağışcı Bilgileri

Hayır sahiplerine kurban videolarını gönderiyoruz !

Lütfen aşağıda yer alan boşlukları onaylayın Required
Mollie
Terms

Bağış Toplamı: €100,00