Portekiz ARESOL Eğitim Merkezi

€1.105 of €20.000 raised
Bağışcı Bilgileri

Terms

Bağış Toplamı: €50,00

ARESOL Portekiz`de genç neslin kültürel, dini ve eğitim ihtiyaçlarını öncelikle destekleyerek içinde yaşadıkları topluma entegre olmalarına katkı sağlamak için 2021 yılında faaliyetelerine başlayan bir eğitim kurumudur.

Portekiz’de dini temel kaynakları sağlam,doğru ve tarihi gelenekler ile eğitim sağlayabilmek için kiralanan yeni binamızın inşaatında sizlerin desteklerine ihtiyacımız var.

Kültür ve tarihine referansla, çevresini, sorumluluklarını, ahlakını bilen genç nesiller yetiştirmek. Kötü alışkanlıkların ve olumsuz ideolojilerin tuzağına düşmeden onları topluma entegre etmek. Teknolojinin bizi rehin aldığı bir dönemde genç nesillere bu değerleri doğru kullanma konusunda rehberlik etmeyi amaçlıyoruz.

Çevremize ve gezegenimizi korumaya karşı sorumluluklarımızın bilincinde olan genç nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz. En büyük zararın eğitimli ama ahlâkı düşük olan insanlardan ve ahlaktan kaynaklanabileceğini bilerek, eğitimde her ikisinin de çok önemli olduğunu anlıyor ve öğrencilerimize en iyi şekilde eğitim vermeye çalışıyoruz.

Portekiz ARESOL Eğitim Merkezi
Güncel Projelerimiz
Sosyal Medya Hesaplarımızdan
Bizi Takip Edebilirsiniz !
Nafile Kurban Bağışı
Nafile Kurban Bağışı
100,00
Bağışcı Bilgileri

Hayır sahiplerine kurban videolarını gönderiyoruz !

Lütfen aşağıda yer alan boşlukları onaylayın Required
Terms

Bağış Toplamı: €100,00