11 Ayın Sultanı

Ramazan-ı Şerif

   Ramazan-ı Şerif ayı, her sene bolluk ve bereketiyle gelir. Aileler, akrabalar, dostlar iftar sofralarında buluşurlar. Ardından eski ramazanların anlatıldığı çay muhabbetlerine geçilir. Eski ramazanlardan söz edildikçe bazı mefhumların değeri daha iyi anlaşılır. Kardeşlik, paylaşmak, yardımlaşmak gibi… Ramazan ayına on bir ayın sultanı demeleri de bundan olsa gerek.

   Afrika’da, Asya’da açlıkla mücadele eden milyonlarca insanın halini en iyi Ramazan ayında anlarız. Hulp Medet olarak onların halini anlamakla yetinmiyor, sofralarını şenlendirmek gayesiyle biz de elimizi taşın altına koyuyoruz. Ramazan ayında da onları yalnız bırakmıyoruz.

   Toplum yararına çalışan bir dernek olmanın bilinciyle gönüllü ve bağışçılarımızın yapmış olduğu yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yerine ulaştırdığımız her yardımla Ramazan ayının sıcaklığını yüreklerimizde tekrar hissediyoruz. Ramazan ayında birlik ve beraberliğin, yardımlaşmanın adeta vücut bulduğuna hep beraber şahit oluyoruz. Gönül bağlarımızın kuvvetlendiği Ramazan- Şerif ayında desteklerinizle mağdur coğrafyaların mutluluğu, tebessümü olduğunuz için teşekkür ederiz.
Yardımda Bulunabileceğiniz

Ramazan Ayı Boyunca Devam Eden Çalışmalarımız

İftar Bağışı

Paylaşmanın en güzel hali olan Ramazan ayında, bağışlanan iftar sofralarıyla bir nebze olsun ihtiyaç sahiplerinin yüzleri gülüyor.

Zekât - Fitre - Fidye

Vereceğiniz zekat, fitre ve fidyelerinizi sizlerin adına yardıma muhtaç insan ve öğrencilere ulaştırıyoruz.

Kumanya

Yardımlaşma ayı olan Ramazan-ı Şerif'te dağıtılan kumanya paketleri vesilesiyle yoksulların sofraları bereketlendiriyoruz.

Bayram Harçlığı

Sizlerin küçük kardeşlerimize hediyesi olan bayram harçlıklarıyla minik kalpleri sevindiriyoruz.

Hafız Sponsorluğu

Endonezya'da hafızlıklarına devam eden talebelerimiz sizin destekleriniz ile yetişiyor.

Yetim Sponsorluğu

Dünyanın dört bir tarafındaki yetimlerin yüzlerine sizlerin destekleriyle tebessüm oluyoruz.

Nafile Kurban Bağışı
Nafile Kurban Bağışı
100,00
Bağışcı Bilgileri

× Bu bağış sayfasından sadece Nafile Kurban bağışları alınmaktadır. Vacip Kurban bağışı için tıklayınız

Hayır sahiplerine kurban videolarını gönderiyoruz !

Lütfen aşağıda yer alan boşlukları onaylayın Required
Terms

Bağış Toplamı: €100,00