İhsan ile Paylaş,
İyilikle Güzelleştir!

Fazilet Takvimi Aktivasyon Kodunuzu Alın!
ANBI

Hulp Medet Intercontinental

Hulp Medet Intercontinental, paylaşmayı benimsemiş gönüllüler tarafından 2007 yılında kuruldu. Hollanda Rotterdam merkezli derneğimiz kurulduğu günden itibaren, insanlık için önem arz eden kardeşlik ve yardımlaşma hususlarını kendine düstur edindi. Ve bu istikamette, toplum yararına çalışan bir dernek olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Dünyanın dört bir yanında, gıda, temiz su ve sağlık malzemesine ulaşmakta zorluk çeken ihtiyaç sahibi insanlara ulaşıyor, onlara yardım elimizi uzatıyoruz.

Siz gönüllülerimizin destekleriyle Afrika ve Asya’da birçok ülkede, kurban ve insanî yardım projeleri icra ettik, su kuyuları açtık. Kurban demek, yakınlık demektir. Kesilen kurban, kalpler arasında birliği ilmek ilmek dokurken ruhlar arası ahengi de sağlıyor. Kuyu demek ise âb-ı hayat kaynağı demek, temiz suya ulaşmak demektir. Serinliğiyle adeta insanın yüreğine dokunan, içini ferahlatan her bir kuyu, bin gülümsemeye dönüşüyor. İnsanların yüzü güldükçe yardımseverlerin mutluluğu ve huzuru artıyor.

Kurban Videosu

Bir Ümide Kurban Olmak

Kurban Bağışı

Kurban bir fedakârlıktır. Kesilen her kurban, kalpler arasında birliği ilmek ilmek dokurken ruhlar arası ahengi de sağlıyor. Gönlünde iyilik olan hayırsever insanların yardım eli olmak ümidiyle, Dünya’da 800 milyondan fazla insanın mustarip olduğu açlık ve yetersiz beslenmeyle mücadele için çıktık yola. Toplum yararına çalışan bir dernek olarak bu mücadelede “Bir Ümide Kurban Olmak” sloganı ile Afrika ve Asya öncelikli olmak üzere dünyanın dört bir yanında mazlumların yaralarını sarıyoruz.

İhtiyaç Sahipleri

Verdiğiniz kurbanlarınız gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

İslami Usuller

Kurbanlarınız İslami Ehl-i Sünnet itikadına uygun usuller ile kesilmektedir.

24 Saat

24 saat içinde kesilen kurbanınızın videosunu cep telefonunuza gönderiyoruz

Dünyanın dört bir tarafında

Sadece Afrika değil yılın farklı zamanlarında dünyanın farklı yerlerinde kurbanlarınız kesiliyor.

Nafile, Adak, Akika, Şifa ve Şükür Kurban Projelerimiz
Açlık ve yetersiz beslenmeden dolayı her gün on binlerce insan hayatını kaybediyor. Bundan en çok etkilenenler yine çocuklar oluyor. O mazlumlara, mutlu ve huzurlu bir hayat sunabilmek için her kurban bayramında yanlarında olduğumuz gibi, yılın her mevsiminde sizlerin nafile, adak, akika, şifa ve şükür kurbanlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Gönüllülerimiz ve bağışçılarımızın yardım eli olarak mağdur bölgelerde yetimlerin başını okşuyor, yüzlerinde tebessüme vesile oluyoruz.

Belirlenen nafile, adak, akika, şifa ve şükür kurban bedellerini buradan online ödeme kanallarıyla kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Vekâletiniz alındıktan sonra bağış kurbanlarınız 24 saat içinde kesilir ve kurban kesim videolarınız, seçmiş olduğunuz iletişim yoluyla sizlere gönderilir.
“Bir Ümide Âbıhayat Olmak” sloganı ile çıktık yola…

Afrika'da Su Kuyusu Açtırmak

Su hayattır, berekettir. Su kuyusu ise âb-ı hayat kaynağı demek, temiz suya ulaşmak demektir. Serinliğiyle adeta insanın yüreğine dokunan, içini ferahlatan her bir su kuyusu, bir değil bin gülümsemeye dönüşüyor. İnsanların yüzü güldükçe yardımseverlerin gönülleri huzur ve mutlulukla doluyor. Kirli su sebebiyle, her gün yüzlerce çocuğun hayatını kaybettiği topraklarda, can suyu olmak için mücadele ediyoruz.

Gönüllü Ol

Hollanda Rotterdam merkezli derneğimiz kurulduğu günden itibaren, insanlık için önem arz eden kardeşlik ve yardımlaşma hususlarını kendine düstur edindi. Ve bu istikamette, toplum yararına çalışan bir dernek olarak faaliyetlerine devam ediyor.
Muhtaç insanların yaralarını sardığımız faaliyetlerimizi, gönüllülerimizin destekleriyle yerine getiriyoruz. Gönüllülerimizle beraber daha güzel bir dünya inşa etmek için attığımız her bir adım, geleceğe umutla bakmamamızı sağlıyor.

Fazilet Takvimi Aktivasyon Kodu Al

Fazilet Takvimi, dünya genelinde milyonlarca Müslüman’a hayat rehberi olmaya devam ediyor.

Nafile Kurban Bağışı
Nafile Kurban Bağışı
100,00
Bağışcı Bilgileri

Hayır sahiplerine kurban videolarını gönderiyoruz !

Lütfen aşağıda yer alan boşlukları onaylayın Required
Terms

Bağış Toplamı: €100,00