ANBI (Kamu Yararına Çalışan Kuruluş)

Algemene gegevens

ANBI adı: Stichting Hulp Medet Intercontinental
K.v.K. numarası: 27307692
RSIN/Mali Kod: 818680404
E-Mail: [email protected]

Adres: Leidsche Rijn 17A
Posta kodu: 3454 PZ
Şehir: De Meern

Downloads
HMI hakkında bilgi
ANBI Düzenlemesi

ANBI’lerle ilgili yeni kurallar kapsamında aşağıda Stichting Hulp Medet Intercontinental’ın çalışması ve gidişatı ile alakalı birtakım belgeler yayınlıyoruz. Kademeli olarak belgelere ilaveler yapılacaktır. Değişen kurallarla ilgili bilgi edinmek isterseniz veya sorularınız olursa iletişim sayfasından bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Hedef

HMI Hollanda’da ve özellikle Hollanda dışında, asli ihtiyaçlarını görebilmeleri adına yetimlere, dullara, sokak çocuklarına, evsizlere, ülkesizlere, mültecilere, muhtaç yolculara, muhtaç öğrencilere, (iç)savaşın ortasında kalanlara, kıtlık çekenlere, doğal ve başka afetlere maruz kalan afetzedelere, toplumun fakir kesimine ve gerçek manada ihtiyaç sahibi olan daha birçok kişi ve kurumlara parasal, maddi, manevi ve insani yardım ve destekler ile direkt ve etkili bir şekilde destek veriyor.

ANBI: Kamu Yararına Çalışan Kuruluş

ANBI (Dutch)

Algemene gegevens

Naam ANBI : Stichting Hulp Medet Intercontinental
K.v.K. nummer : 27307692
RSIN/Fiscaal nummer : 818680404
E-mail : [email protected]

Adres : Leidse Rijn 17A,
Postcode : 3454 PZ
Plaats : De Meern

Downloads
Informatie over HMI
ANBI Regeling

In verband met de nieuwe regels voor algemeen nut beogende instellingen (ANBI’s) publiceren wij hieronder enkele documenten inzake het reilen en zeilen van Stichting Hulp Medet Intercontinental. De documenten zullen gaandeweg aangevuld worden. Mocht u, naar aanleiding van de gewijzigde regels informatie willen, of mocht u nog vragen hebben, dan kunt u ons altijd bereiken via onze contactpagina.

Doelstelling

HMI biedt op een directe en doeltreffende manier ondersteuning aan mensen die dat écht nodig hebben. Dat gebeurt onder andere door het verlenen van financiële, materiële, immateriële en humanitaire hulp en ondersteuning binnen,
maar vooral buiten Nederland aan:
weeskinderen, weduwen, straatkinderen, daklozen, landlozen, asielzoekers, hulpbehoevende reizigers, hulpbehoevende studenten en andere hulpbehoevende mensen en organisaties.
mensen in tijden van (burger)oorlogen, hongersnood, natuurrampen en andersoortige rampen.
de armste groepen in de samenleving om te voorzien in hun primaire levensbehoeften.

Nafile Kurban Bağışı
Nafile Kurban Bağışı
100,00
Bağışcı Bilgileri

Hayır sahiplerine kurban videolarını gönderiyoruz !

Lütfen aşağıda yer alan boşlukları onaylayın Required
Terms

Bağış Toplamı: €100,00